Przewóz osób – nowy regulamin oraz nowe usługi

3 listopada 2016 no comments Posted in Ciekawostki

Przewóz osób – zmiany w regulaminie

Przewóz osób to nie jest łatwy biznes. Każdego dnia nasi kierowcy biorą odpowiedzialność za życie naszych pasażerów. Z tego względu postanowiliśmy wprowadzić kilka zmian w regulaminie naszych linii przewozowych. Od listopada uruchamiamy także nową usługę która kierowana jest do firm i różnych grup wycieczkowych. To nowy rozdział dla naszej firmy dlatego jesteśmy bardzo podekscytowani tym co przyniesie przyszłość.

Przyczyny zmiany

Ostatnie wydarzenia na trasie Olsztyn – Warszawa doprowadziła do sytuacji w której musi podjąć decyzje o tym że od 5 listopada 2017 kierowcy mają zakaz brania pasażerów stojących nawet na jeden przystanek. Jest to pokłosie ostatniej przykrej dla nas jak i dla naszego pasażera sytuacji w której nabawił się kilka skalników po tym jak na drogę wyskoczył dzik i kierowca był zmuszony do gwałtownego hamowania. Chcemy uniknąć sytuacji w której może stać się coś bardziej poważnego niż lekkie obicie. Mam nadzieje że wszyscy pasażerowie rozumieją zaistniałą sytuacje i się do niej dostosują.

Nowe usługi dla firm

Przypominamy także że od 1 listopada prowadzimy wynajem busów dla klientów z Warszawy. Chodzi to głównie o usługi transportowe dla firm i różnych grup zwiedzających Warszawę. Od grudnia nasza oferta będzie dostępna dla klientów z całej Polski. Staramy się ciągle rozwijać naszą firmę. Dlatego w połowie października zakupiliśmy dwa samochody marki Mercedes. Nowe mikrobusy pomieszczą w sumie do 46 osób. Za kilka dni na stronie pojawi się specjalna sekcja która będzie odpowiedzialna za rezerwacje aut. Mamy nadzieje że nowe usługi przypadną do gustu firmom i będziemy mogli rozwinąć się na nowym polu.

Karta stałego klienta

Rozważamy także wprowadzenia karty stałego klienta. Ostatnio na naszym profilu na facebooku pojawiły się opnie że nie dbamy o stałych klientów. To nieprawda po prostu kierowcom ciężko jest zweryfikować kto jeździ z nami regularnie a kto pierwszy raz. Celem karty stałego klienta miałoby być pierwszeństwo przy wsiadaniu do busu a także możliwość rezerwacji miejsc. Więcej szczegółów podamy pod koniec listopada.

przewóz osóbregulamin