Pages Navigation Menu

Blog biznesowy

CV księgowa

CV księgowa

Odpowiednie zareklamowanie i przedstawienie swojej osoby w świetle pozytywnym, jest dla potencjalnego pracodawcy bardzo ważne i selekcjonuje on wstępnie na tej podstawie wszystkie otrzymane aplikacja. Dlatego też aby być branym pod uwagę imię czasu na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, powinniśmy odpowiednio przygotować nasz życiorys.

CV wzór księgowa

Aplikując na stanowisko księgowej, tak samo jak na inne stanowisko, na początku powinniśmy zawrzeć informacje na temat naszych danych osobowych. Do tych podstawowych należą: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, adres email. W swoim CV możemy umieścić także nasze zdjęcie, jednak należy pamiętać, już do takiego City należy dołączyć również informację dotyczącą pozwolenia na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych.

Księgowa szczególną uwagę w pisaniu u Ciebie powinna zwrócić na swoje dotychczasowe doświadczenie oraz obowiązki które musiała wykonywać na poprzednie stanowisko pracy. Następną bardzo ważną rzeczą jest posiadane wykształcenie, oraz liczne kursy i szkolenia w których uczestniczyła.

Księgowa w swoim Ciebie powinna zobaczyć także zainteresowania, które bardzo ściśle łączą się z wykonywaną pracą okrągła bardzo ważna jest także napisanie jakie posiadamy umiejętności językowe oraz w jakim stopniu.